top of page

O nás

​20 let zkušeností na poli DIRECTMAILU

Společnost Aktina kontakt, spol. s r.o. se specializuje na progresívní řešení hromadných tisků a rozesílání pro firmy, které nechtějí zbytečně ztrácet svůj čas administrativou.
Zajišťujeme hromadné rozesílání tiskových zásilek (faktury, vyúčtování, upomínky, zpracování marketingových zásilek včetně fullfilmentu) spojené se zpracováním klientských databází, tiskem, personifikací, kompletací, obálkováním a expedicí se slevou na poštovném. Výroba obálek, letáků či formulářů.
Vyrobíme pro vás výpisy, faktury, upomínky, dopisy nebo smlouvy a další dokumenty s osobními údaji klientů. Tiskneme barevně i černobíle. A samozřejmě také vše spolehlivě zkompletujeme - dokumenty vložíme do obálek, přidáme požadované přílohy a setřídíme.
Od roku 2022 prohlubuje Aktina kontakt své působení v oblasti poštovní distribuce a od 1/2/2022 stává poštovním operátorem. 
Jsme schopni optimalizovat poštovní podání prostřednictvím České Pošty, a alternativních distributora společnosti První novinová společnost (dříve Mediaservis). Na území Slovenské republiky zajišťujeme distribuci prostřednictvím společnosti Cromwell post.

bottom of page